facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Golf pro Rožnováky
Letní tábory
Aktuality
Rezervace TeeTime
Penzion Adéla
Webkamera

Propozice Valašského poháru

Série turnajů Valašský pohár 2018 vyhodnotí na závěrečném turnaji celkového vítěze v kategorii Eklektik, Stableford brutto a Stableford netto.  Níže najdete propozice těchto jednotlivých kategorií. 

Jak se hraje eklektik?

Ze všech kol se na dané jamce počítá nejlepší výsledek. Pro umístění v celkovém pořadí kategorie Eklektik je nutno odehrát min. 3 turnaje, nicméně čím více turnajů hráč odehraje, tím má větší šanci na jednotlivých jamkách zahrát lepší výsledek. Své výsledky můžete průběžně sledovat na webových stránkách www.golf-roznov.cz/ eklektik. Této kategorie se mohou zůčastnit hráči s HCP vyšším než 3.5!!

Jak je to v kategorii Stableford brutto a stableford netto?

Každý hráč na jednotlivém turnaji sbírá body netto či brutto. Do celkového pořadí se v těchto dvou kategoriích počítají 3 nejlepší výsledky každého hráče. Vítězem se stává hráč, který v součtu získá nejvíce těchto bodů. Na webových stránkách budou vždy po turnaji aktualizovány průběžné výsledky.

V případě rovnosti bodů v kategorii Stableford netto rozhoduje lepší výsledek v posledním turnajovém kole.

V případě rovnosti bodů v kategorii Eklektik a Stableford brutto následuje ve finálový den rozstřel.

Aby mohl být vítěz jednotlivých kategorií vyhlášen, je podmínkou, aby se zúčastnil posledního, finálového turnaje, tj. 29.9. 2018