facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Rezervace TeeTime
Penzion Adéla
Aktuality
Tréninkové centrum
Webkamera
Virtuální prohlídka

Treninkové centrum mládeže

Výchova dětí a mládeže je již dlouholetou tradicí v našem golfovém klubu. Je našim velkým zájmem přivést děti k aktivnímu prožití jejich volného času a hra golfu je jistě skvělá volba.

Valašský golfový klub, z.s. je členem České golfové federace a patří mezi kluby, které mají Tréninové středisko mládeže / TCM/. V tomto TCM trénují děti různého věku a různé výkonnosti - od začátečníků až po pokročilé hráče. 

Naším cílem je přivést děti ke sportu a motivovat je k tomu, aby po tréninku zůročili své dovednosti a poměřili své síly na řadě turnajů, a to buď na turnajích pořádaných Českou golfovou federací nebo také na turnajích, které v klubu pro děti organizujeme.  

Dětem, které s golfem začínají bezplatně zapůjčujeme golfové hole. Tyto hole dostáváme darem od Nadace Hanuše Goldschiedra, která úzce spolupracuje s Českou golfovou federací. Tímto této nadaci vřele děkujeme.

 

Trenéři Leoš Bača, Jaroslav Zahradník a Vladimír Fárek. 

Tréninkové dny:

PONDĚLÍ 16:30 - 18:00

STŘEDA 15:30 - 16:30

STŘEDA 16:30 - 18:00

Jarní blok 18.4. - 20.7. 2018 1300 Kč / dítě
Podzimní blok 29.8. - 17.10. 2018 1300 Kč / dítě

 


Rádi do klubu přivítáme i další nové děti, které se s golfem chtějí seznámit a chtějí poznat nové kamarády a naučit se tento krásný sport!

Detailní informace vám ráda poskytne paní Zuzana Hrabalová, sekretářka klubu.
tel. +420 777 604 650 nebo e-mail: info@golf-roznov.cz