facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Valašský pohár
TCM
Výuka golfu
Webkamera
Tenis

Valašský pohár 2017

Letos pro Vás pořádáme již 5. ročník Valašského poháru, který si mezi Vámi našel již své stabilní a velmi oblíbené místo. 

Termíny jednotlivých turnajů

 6. května 2017 17. června 2017 22. července 2017 2. září 2017 30. září 2017 - finále

 

Průběžné pořadí jednotlivých kategorii

EKLEKTIK STABLEFORD BRUTTO STABLEFORD NETTO

 

Soutěží se nejen o vítěze na jednotlivých turnajích, ve finálový den budou vyhlášeni i vítězové jednotlivých kategorií celé série. Celkový vítěz kategorie Eklektik získává týdenní pobyt na luxusní wellness chatě Kreischberg Chalet Murmeltier v Rakousku (v období září - listopad 2017 či duben-červen 2018). Vítězové kategorie Stableford netto a stableford brutto získávají 1 noc s polopenzí pro 2 osoby na hotelu Ondrášův dvůr, Mezivodí. Hráč, který trefí eso na jamce č. 6 nebo č. 15 získává kvalitní kubánský rum od firmy Mandragora Rožnov. Každý má šanci vyhrát!

Na každém turnaji budu vypsány tyto kategorie:

  • Společná stableford brutto 0-54
  • společná na rány netto 0 -18
  • společná stableford netto 18,1 - 36
  • společná stableford netto 37 - 54

V případě, že v dané kategorii bude méně než 8 hráčů, vyhrazuje si pořadatel právo kategorie sloučit. V přÍpadě, že dojde ke sloučení kategorie 18,1 -36 a kategorie 36 - 54, hrají hráči s HCP vyšším než 36 s omezením na 36. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy a děti do 12 let z červených. 

Vyhodnocení celé série je systémem eklektik - ze všech kol se na dané jamce počítá nejlepší výsledek. Pro umístění v celkovém pořadí kategorie Eklektik je nutno odehrát minimálně 3 turnaje, nicméně čím více turnajů hráč odehraje, tím má větší šanci na jednotlivých jamkách zahrát lepší výsledek. Své výsledky můžete aktuálně sledovat na webových stránkách.  Dále také vyhlásíme vítěze celé série v kategorie Stableford brutto a Stableford netto. Aby mohl být vítěz jednotlivých kategorií vyhlášen, je podmínkou, aby se zúčastnil posledního, finálového turnaje, tj. 30. září 2017. V případě rovnosti bodů v kategorii Eklektik a Stableford brutto následuje v ten den rozstřel. V případě rovnosti bodů v kategorii Stableford netto rozhoduje lepší výsledek v posledním turnajovém kole. Do celkového pořadí se v těchto dvou kategoriích počítají 3 nejlepší výsledky každého hráče.