facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Webkamera
Ubytování
VÁNOČNÍ NABÍDKA

Valašský pohár 2022

Již desátým rokem pro Vás pořádáme vaši oblíbenou sérii turnajů VALAŠSKÝ POHÁR.

 • Nebude tomu jinak ani v letošní sezóně 2022. Hrajeme celkem 5 turnajů, termíny najdete níže. Kromě vítězství v jednotlivých kategoriích na každém turnaji, vyhlásíme na finálovém turnaji 1. - 3. místo v celkovém pořádí celé série v kategorii O nejlepšího Valacha. Propozice k této kategorii najdete popsány níže. 
 • Hlavním partnerem celé této série je náš oblíbený golfový obchod Golfprovsechny.cz, který věnuje poukázky na odběr golfového zboží pro vítěze na jednotlivých turnajích. Vítězové dále získají poukázky na odběr vína z vinařství První vinařská a láhev kvalitního vína.  A my k tomu přidáme památné trofeje na naši sérii Valašský pohár 2022.  Ti, kteří se umístí v celkovém pořadí v kategorii o nejlepšího Valacha na 1.- 3. místě získají poukaz na ubytování na 1 noc + 2 fee na našich partnerských hřištích + poukázky na odběr zboží v Golfprovsechny.

URČITĚ JE TEDY O CO SOUTĚŽIT!!!

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ V KATEGORII O NEJLEPŠÍHO VALACHA

                                                                                  

 

 TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ VALAŠSKÉHO POHÁRU 2022

8.května 2022
neděle

4.června 2022
sobota

10. července 2022

neděle 

7. srpna 2022

neděle 

 

28. září 2022

neděle

FINÁLE 

změna termínu z 18.9. na 28.9.2022

*pořadatel si vyhrazuje právo termíny turnajů kdykoliv změnit, v případě oraganizačních důvodů

PROPOZICE VALAŠSKÝ POHÁR 2022

 • Hraje se vždy 1 x 18 jamek na úpravu HCP v těchto kategoriích: 
 • Kategorie  A - stableford na rány netto 0 - 14,9
 • Kategorie B - stableford netto 15 - 54 / s omezením na 36 /
 • Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozdělení HCP v jednotlivých kategoriích - dle počtu přihlášených v každé kategorii
 • vložené soutěže -  longest drive muži a ženy na jamce č.2 a společná nearest to pin na jamce č.6.
 • Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy a děti do 12 let z červených. V případě, že bude chtít být hráč - kluk do 12 let - zařazen do celkového pořadí celé série, hraje ze žlutých odpališť!!!
 • Kategorie o Nejlepšího valacha bude počítána následujícím způsobem. Každému hráči se na jednotlivých turnajích Valašského poháru 2022 budou do celkového pořadí sčítat zároveň stableford netto a stableford brutto body.
 • Ten hráč, který v součtu získá nejvíce těchto bodů, vítězí v této kategorii.  Do celkového pořadí se budou počítat 3 nejlepší výsledky z 5 turnajů. Aby byl hráč zařazen do celkového pořadí, musí odehrát minimálně 3 turnaje naší série Valašský pohár 2022. 
 • Na finálovém turnaji bude vyhlášeno 1. - 3. místo. Oceněni získají pobyt na 1 noc + golfové fee na našich partnerských hřištích. Aby byl hráč vyhlášen a získal tuto krásnou cenu, je podmínkou, aby se zúčastnil posledního, finálového turnaje, tj. 18.9.2022 a měl odehrané min. 3 turnaje z celé série Valašský pohár 2022. V případě rovnosti bodů, rozhoduje o pořadí zisk vyššího počtu bodů z posledního, finálového turnaje. 
 • Vždy se prosím přihlašujte přes server ČGF.

 

Těšíme se na na letošní turnajové zápolení a jsme opět moc zvědaví, kdo se stane celkovým vítězem.

I když tady stále platí to, že není nutné zvítězit, ale zúčastnit se!

Věříme, že turnaje budou opět zcela naplněny a jejich atmosféra bude stejně příjemná jako tomu bylo v minulých letech!!