facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Webkamera
Chci začít s golfem
Golfový balíček

ŽRGC HCP čtvrtek 2021

             

 

Průběžné pořadí EKLEKTIK A Průběžné pořadí EKLEKTIK B

ŽRGK HCP čtvrtek je série golfových turnajů pro členy a přátele Žilinsko- rajeckého golfového klubu, kterou pro vás pro letošní sezónu připravujeme. Turnaje organizuje ŽRGK v rámci vytváření klubové atmosféry s cílem zažít příjemné společné chvíle na golfu ve spolupráci s Valašským golfovým klubem v Rožnově. Turnaje se hrají 1 x týdně vždy ve čtvrtek na golfovém hřišti ve Valašském golfovém klubu Rožnov. Turnaje jsou otevřené pro všechny nadšené golfisty s jakoukoliv klubovou příslušností  a hrají se na úpravu HCP. 

  • Jednotlivé  turnaje budou vždy vyhodnoceny samostatně. Oceněni budou vždy nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích 

Kategorie A - 1. místo

Kategorie B - 1.místo

  • Celou sezónu bude probíhat dlouhodobá soutěž EKLEKTIK. Po dobu jejího konání budou vedeny 2 tabulky pro celkové vyhodnocení v těchto kategoriích a na konci sezóny proběhne vyhlášení. Odměněni budou vždy 3 hráči ve své kategorii, kteří v dlouhodobé soutěži dosáhnou v součtu jamek nejnižší číslo a odehrají příslušný počet turnajů. V případě rovnosti výsledku vítězí hráč s nižším součtem skóre na jamkách 1 - 9. Pokud ani tam nedojde k rozhodnutí, vítězem se stává hráč s vyšším počtem odehraných turnajů v rámci ŽRGK HCP čtvrtek 2021. V případě nerozhodného stavu po posledním kritériu rozhoduje los. 

Kategorie A: 1. - 3. místo

Kategorie B: 1. - 3. místo  

  • Poplatky:

Členové VALGK  - 100 Kč /jen startovné/

Členové ŽRGK  -  500 Kč / dohromady fee + startovné/

Členové ostatních klubů - 600 Kč / dohromady fee + startovné/

  • Bez občerstvení
  • Vyhlášení výsledků po skončení turnaje
  • Dlouhodobá soutěž Eklektik bude vyhlášena na posledním ŽRGK HCP čtvrtek

Detailní propozice a systém hry najdete v propozicích - stahuj ZDE

Jednotlivé turnaje budou na serveru ČGF zveřejněny vždy měsíc dopředu. Tabulka s přůběžnými výsledky dlouhodobé soutěže EKLEKTIK bude zveřejněna na webových stránkách www.golf-roznov.cz a aktualizovaná vždy po skončení každého turnaje.