On-line rezervace facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Ubytování
Webkamera
Rezervace hry
Golf pro začátečníky

VALAŠSKÝ GOLFOVÝ KLUB

Rožnov pod Radhoštěm

Valašský golfový klub se nachází v srdci beskydských hor v nádherné přírodě s krásnými výhledy na okolní přírodu.  

Příjemné devíti jamkové hřiště Valašského golfového klubu bylo otevřeno v roce 1999. V součastnosti  má znormovaných 9 jamek, prostorný driving range se třemi krytými odpaly, putting a chipping green, cvičný banker a útulnou recepci s krbem a venkovní zastřešenou terasou, kde po hře golfisté tráví svůj  čas pro odpočinek při šálku voňavé kávy a čerstvě upečené pizzy. Je to hřiště veřejné, tudíž dostupné pro všechny golfisty, i pro ty bez zelené karty. 

Penzion Adéla, nacházející se přímo v areálu, nabízí příjemné, komfortní ubytování v nadstandardně velkých studiích a apartmánech o celkové kapacitě až 34 osob. Nabízí ubytování pro golfisty, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi či pro skupiny přátel, kteří chtějí v Beskydech strávit pohodovou dovolenou.

V areálu golfového hřiště jsou také postaveny 2 tenisové kurty pro další sportovní vyžití. 

Je to ideální místo pro aktivní odpočinek. Kdo si k nám přijede zahrát, užije si pohodového golfu v krásné přírodě, zapomene na každodenní starosti a na každé jamce si najde své. Jste srdečně zváni!