facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Webkamera
Fee - platba kartou
Aktuality
Penzion Adéla

TCM

Výchova dětí a mládeže je již dlouholetou tradicí v našem golfovém klubu. Je našim velkým zájmem přivést děti k aktivnímu prožití jejich volného času a hra golfu je jistě skvělá volba.

Valašský golfový klub, z.s. je členem České golfové federace a patří mezi kluby, které mají Tréninové středisko mládeže (TCM). V tomto TCM trénují děti různého věku a různé výkonnosti - od začátečníků až po pokročilé hráče. 

Naším cílem je přivést děti ke sportu a motivovat je k tomu, aby po tréninku zůročili své dovednosti a poměřili své síly na řadě turnajů, a to buď na turnajích pořádaných Českou golfovou federací nebo také na turnajích, které v klubu pro děti organizujeme.  

Dětem, které s golfem začínají bezplatně zapůjčujeme golfové hole. Tyto hole dostáváme darem od Nadace Hanuše Goldschiedra, která úzce spolupracuje s Českou golfovou federací. Tímto této nadaci vřele děkujeme.

Novinkou letošní sezóny je používání  Aplikace TCM.golf, jejíž náklady jsou našemu TCM hrazeny Českou golfovou federací.

Informace o zpracování osobních údajů v rámci aplikace TCM.golf najdete ZDE.

 

Treninková období

Jarní blok
Duben - červen 2022 

 

Cena: 

                 1 600 Kč - 2  x týdně - Po a Čt

1 100 Kč - 1 x týdně

 

Podzimní blok
Září - říjen 2022

 

Cena: 

                 1 600 Kč - 2  x týdně - Po a Čt

1 100 Kč - 1 x týdně

 

 

Tréninkové skupiny - bude upřesněno dle počtu přihlášených / při prvním tréninku/

Mladší děti

pondělí

15:30-16:30

Starší děti

pondělí

16:30 -17:30

Menší děti

čtvrtek

16:30 - 17:30

Starší děti

čtvrtek

17:30 - 18:30


Rádi do klubu přivítáme i další nové děti, které se s golfem chtějí seznámit a chtějí poznat nové kamarády a naučit se tento krásný sport!

Detailní informace vám ráda poskytne paní Zuzana Hrabalová, sekretářka klubu.
tel. +420 777 604 650 nebo e-mail: info@golf-roznov.cz