facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Webkamera
Ubytování
ESHOP

Známe vítěze Valašského poháru 2018

29. 09. 2018

V průběhu sezóny 2018 probíhalo celkem 5 turnajů série Valašský pohár 2018. Byl to ročník velmi podařený, plný krásných výsledků a skvělých, pohodových turnajů. Věříme, že i vy všichni jste si turnajů užili a již teď se těšíte na další ročník.

Velmi děkujeme všem partnerům, kteří nás na turnajích podporovali. Patří všem velký dík!

Absolutním vítězem celé série Valašského poháru  se stal Vladimír Fárek, který vítěžstvím v kategorii Eklektik získal týdenní pobyt v penzionu Adika v Nízkých Tatrách. 

Za vítězství v kategorii Stableford brutto obržel poukaz na 1noc pro 2 osoby v malebném horském hotelu Ondrášův dvůr v Mezivodí na Bílé.

Vítězem kategorie Stableford netto se stal hráč Vít Sekvard, který také získal poukaz na 1 noc v malebném horském hotelu Ondrášův dvůr v Mezivodí na Bílé.

Soutěži o Nejpilnějšího Valacha 2018 kraloval Vladimír Fárek, který si jak bonus za svou píli a skvělé výsledky  odnesl krásnou cenu a to týdenní pronájem wellness chaty Kreischberg Chalet Murmeltier v Rakousku pro 10 osob.