facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Členské příspěvky 2024
Webkamera
Ubytování

O MORAVSKOU ORLICI - hřiště OLOMOUC

02. červenec 2023 (Neděle)
O MORAVSKOU ORLICI - hřiště OLOMOUC

Termín: 2.7. 2023

Srdečně vás zveme na jeden ze tří turnajů série O Moravskou Orlici.

Turnaje se budou konat na našich spřátelených hřištích v Ostravici, v Olomouci a v Rožnově pod Radhoštěm. V případě nenaplnění kapacity je tento turnaj otevřen i hráčům z jiných klubů, ti však hrají bez nároku na umístění.

Propozice: 

  • Vždy  budou oceněni první tři hráči z každého klubu, kteří získají vouchery na volné fee od spřátelených resortů a míčky s logem resortu.
  • Vítězi se stávají hráči s nejvyšším počtem stablefordových netto bodů v dané kategorii.
  • Po vyhlášení jednotlivců, bude vyhlášen vítěz mezi kluby pro daný turnaj. Tím se stane ten klub – Olomouc, Ostravice, nebo Rožnov, který získá ze 7 nejlepších výsledků nejvyšší počet stablefordových netto bodů. A pro odvetu na další turnaj si každý z týmů poveze daný počet získaných bodů.
  • Na finálovém turnaji v Rožnově se poté bude hrát o putovní pohár pro rok 2023. Vítězem se stane ten klub, který v součtu ze všech těchto 3 turnajů získá nejvíce stablefordových netto bodů / z každého turnaje se počítá 7 nejlepších výsledků za daný tým/

Přhlašujte se vždy přes server ČGF. info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGF

facebook