On-line rezervace facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Webkamera
Ubytování
Rezervace hry
Golf pro začátečníky

Valašský pohár 2024

Již dvanáctým rokem pro Vás pořádáme vaši oblíbenou sérii turnajů VALAŠSKÝ POHÁR.

 • Nebude tomu jinak ani v letošní sezóně 2024. Hrajeme celkem 5 turnajů, termíny najdete níže. Kromě vítězství v jednotlivých kategoriích na každém turnaji, vyhlásíme na finálovém turnaji 1. - 3. místo v celkovém pořádí celé série v kategorii EKLEKTIK. Propozice k této kategorii najdete popsány níže. 
 • Hlavním partnerem celé této série je letos sportovní obchod Sportovna.cz, který věnuje ceny pro vítěze na jednotlivých turnajích. My k tomu přidáme památné trofeje na naši sérii Valašský pohár 2024.  Ti, kteří se umístí v celkovém pořadí v kategorii Eklektik na 1.- 3. místě získají hodnotné ceny od partnera série.

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ V KATEGORII EKLEKTIK

                                                                                

 TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ VALAŠSKÉHO POHÁRU 2024

26.5. 2024
Přihlášení 

30.6. 2024
Přihlášení

28.7. 2024

Přihlášení 

25.8. 2024

Přihlášení

 

15.9. 2024

Přihlášení 

FINÁLE 

 

*pořadatel si vyhrazuje právo termíny turnajů kdykoliv změnit, v případě oraganizačních důvodů

PROPOZICE VALAŠSKÝ POHÁR 2024

 • Hraje se vždy 1 x 18 jamek na úpravu HCP v těchto kategoriích: 
 • Kategorie Brutto - na rány brutto 0 - 54 -  vyhlašujeme 1.místo
 • Kategorie A - na rány netto 0 - 14,9 
 • Kategorie B - stableford netto 15 - 54 /s omezením na 36/ 
 • V kategorii Brutto vyhlašujeme pouze 1. nejlepšího hráče, který zahraje nejnižší počet ran v turnaji a stane se tak absolutním vítězem celého turnaje. V případě rovnosti ran rozhoduje o pořadí lepší skóre na 2. devítce a dále lepší skóre na posledních 6 nebo 3 jamkách. 
 • Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozdělení HCP v kategoriích A a B - dle počtu přihlášených v každé kategorii
 • vložené soutěže -  longest drive muži a ženy na jamce č.2 a společná nearest to pin na jamce č.6.
 • Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy a děti do 12 let z červených. V případě, že bude chtít být hráč - kluk do 12 let - zařazen do celkového pořadí celé série, hraje ze žlutých odpališť!!!
 • Kategorie Eklektik bude počítána následujícím způsobem. Vítězem kategorie Eklektik se stává hráč s nejnižším počtem ran  - ze všech kol, tj.z 5, se na dané jamce počítá nejlepší výsledek.  V případě rovnosti ran v kategorii Eklektik následuje ve finálový den rozstřel. Rozstřel se bude hrát na jamce č. 9, do té doby než bude rozhodnuto.
 • Na finálovém turnaji bude vyhlášeno 1. - 3. místo. Oceněni získají věcné ceny od partnera série Sportovna.cz. Aby mohli být vítězové této kategorie vyhlášeni, je podmínkou, aby se zúčastnili posledního, finálového turnaje, tj. 15.9.2024 a měli odehrané min. 3 turnaje z celé série Valašský pohár 2024. V případě rovnosti bodů, rozhodne o celkovém vítězi rozstřel na jamce číslo 9, která se bude hrát až do rozhodnutí. 
 • Vždy se prosím přihlašujte přes server ČGF.

 

Těšíme se na na letošní turnajové zápolení a jsme opět moc zvědaví, kdo se stane celkovým vítězem.

I když tady stále platí to, že není nutné zvítězit, ale zúčastnit se!

Věříme, že turnaje budou opět zcela naplněny a jejich atmosféra bude stejně příjemná jako tomu bylo v minulých letech!!