On-line rezervace facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Webkamera
Ubytování
Rezervace hry
Golf pro začátečníky

Firemní akce

  • Nabízíme uspořádání firemní teambuildingové akce ve formě golfové akademie či golfového turnaje s možností dalších sportovních aktivit

  • Odměňte své firemní zákazníky či zaměstnance nebo jen přátele a nechte nás pro ně uspořádat sportovní akci, která je zcela jistě bude bavit a v krásném prostředí golfového areálu načerpají hodně pozitivní energie.

  • Připravíme  vám sportovní akci dle individuálních požadavků. 

  • Nabízíme uspořádání golfového turnaje pro aktivní hráče golfu či golfové akademie pod vedením kvalitních golfových trenérů, kteří golfovým začátečníkům ukáží krásu tohoto sportu zábavným způsobem se spoustou her a soutěží. V areálu golfového hřiště jsou také postaveny 2 tenisové kurty, které se k této akci dají využít. Podél celého hřiště vede cyklostezka údolím rožnovské řeky Bečva.

  • K tomuto sportovnímu klání vám zajistíme kvalitní catering. 

  • Přímo v našem areálu stojí Penzion Adéla s 8 plně vybavenými apartmány s kapacitou 16 lůžek a 16 velkých přistýlek. V případě většího počtu lidí se v blízkém okolí golfového hřiště nachází řada kvalitních hotelů, se kterými spolupracujeme. 

Rádi vás přivítáme v našem klubu, kde panuje velmi příjemná a přátelská atmosféra. 

Věříme, že s naší letitou zkušeností jsme schopni připravit kvalitní, zábavnou a pohodovou sportovní akci, kde vaši zaměstnanci načerpají energii a naučí se něčemu novému. 

V případě, že vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám připravíme akci na míru.

Jste srdečně zváni do Beskyd!