On-line rezervace facebook menu

Oblíbená golfová destinace v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Devíti jamkové golfové hřiště v Rožnově je oblíbenou destinací všech amatérských golfistů.

Golf v beskydech, rožnov, golfové turnaje, penzion na golfu

Aktuality
Ubytování
Webkamera
Rezervace hry
Golf pro začátečníky

TCM

Výchova dětí a mládeže je již dlouholetou tradicí v našem golfovém klubu. Je našim velkým zájmem přivést děti k aktivnímu prožití jejich volného času a hra golfu je jistě skvělá volba.

Hráči jsou do tréninkových lekcí rozděleni dle věku a výkonnosti. Toto rozdělení určuje hlavní trenér Leo Bača.

V případě, že se hráč nemůže zúčastnit skupinového tréninku z časových důvodů, je možno domluvit si individuální trénink z jedním z klubových trenérů. Kontaktujte nás prosím na info@golf-roznov.cz

Naším hlavním cílem je motivovat děti ke sportu a aby po tréninku zůročili své získané dovednosti a poměřili své síly na řadě turnajů, a to buď na turnajích pořádaných Českou golfovou federací nebo také na turnajích, které v klubu pro děti organizujeme.  

Dětem, které s golfem začínají bezplatně zapůjčujeme golfové hole. Tyto hole jsme dostali darem od Nadace Hanuše Goldschiedra, která úzce spolupracuje s Českou golfovou federací. Tímto této nadaci vřele děkujeme. 

  

Treninkové období

Jarní blok 2024
15.dubna  - 27. června 2024 

 

Pondělí 16:00 - 17:00                                              Čtvrtek 16:00 - 17:00

                                                                                    

trénuje: Leo Bača                                                      trénuje: Marie Krkošková

 

Cena: 1950 Kč / 2 x týdně 

            1400 Kč / 1 x týdně

 

Hráči budou do skupin rozděleni hned po uzávěrce přihlášek.Tohle rozdělení je prozatím orientační. V případě většího počtu dětí bude ve čtvrtek vytvořena ještě další skupina. 

 

 

Detailní informace vám ráda poskytne paní Zuzana Hrabalová, sekretářka klubu.
tel. +420 777 604 650 nebo e-mail: info@golf-roznov.cz

Náklady na skupinové tréninky mládeže jsou z financovány z dotačních programů Města Rožnova pod Radhoštěm a z programu Činnost a rozvoj mládežnického sportu ve Zlínském kraji.